build a website for free

OFERTY ŁĄCZONE

JEDEN BILET DWIE ATRAKCJE 


LASERFIGHT + MUZEUM MYDŁA

Muzeum Mydła i Historii Brudu to miejsce, w którym praktyka spotyka się z teorią.

 Na początku każdy uczestnik udaje się na przestrzeń warsztatową, gdzie pod okiem animatorów własnoręcznie wykona swoje mydełko. Wybierze kolor, zapach, kształt i dodatki tak, aby jego mydło było absolutnie niepowtarzalne. Następnie wszyscy udają się na zwiedzanie z przewodnikiem, który za pomocą zabawnych anegdot i ciekawostek opowie o 5000 lat historii higieny człowieka, mydła oraz brudu. Jest to miejsce interaktywne, gdzie goście dotkną pierwszego na świecie mydła, wejdą do średniowiecznej balii, przetestują jeden z pierwszych na świecie pryszniców oraz spróbują swoich sił w praniu na tarze.Korzystając z tej oferty , możesz najpierw zawitać do LaserFight i pograć w laserowy paintball co na pewno naładuje Was pozytywną energią, a następnie udać się do Muzeum Mydła i Historii Brudu. Gdzie wykonacie swoje własne mydło i wraz z przewodnikiem zwiedzicie obiekt. 
Decydując się na odwrotną kolejność macie zagwarantowane, że po zwiedzaniu i zajęciach w Muzeum Mydła i Historii Brudu, możecie spożytkować resztę energii podczas gry w Laser Tag .

  1. Cena biletu indywidualnego w pakiecie (do 10 osób): Muzeum Mydła 19 zł/os. + Laser Fight (30 minut) 10 zł/os.= 29 zł/os.
  2. Cena biletu grupowego w pakiecie (od 15 osób): Muzeum Mydła 16 zł/os. + Laser Fight (120 minut) 25 zł/os. = 41 zł/os.
Mobirise
Adres

Dworcowa 100/3
Bydgoszcz

Kontakt

Manager:
Telefon: +48 530 500 412    
Email: kontakt@laserfight.pl          

Godziny Otwarcia

pon-pt 16.00-21.00
sob-nd 10.00-22.00 - konieczna rezerwacja
Grupy szkolne i półkolonie
wstęp od 8.00