free website templates

OFERTY ŁĄCZONE

JEDEN BILET DWIE ATRAKCJE 


LASERFIGHT + MUZEUM MYDŁA

Muzeum Mydła i Historii Brudu to miejsce, w którym praktyka spotyka się z teorią.

 Na początku każdy uczestnik udaje się na przestrzeń warsztatową, gdzie pod okiem animatorów własnoręcznie wykona swoje mydełko. Wybierze kolor, zapach, kształt i dodatki tak, aby jego mydło było absolutnie niepowtarzalne. Następnie wszyscy udają się na zwiedzanie z przewodnikiem, który za pomocą zabawnych anegdot i ciekawostek opowie o 5000 lat historii higieny człowieka, mydła oraz brudu. Jest to miejsce interaktywne, gdzie goście dotkną pierwszego na świecie mydła, wejdą do średniowiecznej balii, przetestują jeden z pierwszych na świecie pryszniców oraz spróbują swoich sił w praniu na tarze.Korzystając z tej oferty , możesz najpierw zawitać do LaserFight i pograć w laserowy paintball co na pewno naładuje Was pozytywną energią, a następnie udać się do Muzeum Mydła i Historii Brudu. Gdzie wykonacie swoje własne mydło i wraz z przewodnikiem zwiedzicie obiekt. 
Decydując się na odwrotną kolejność macie zagwarantowane, że po zwiedzaniu i zajęciach w Muzeum Mydła i Historii Brudu, możecie spożytkować resztę energii podczas gry w Laser Tag .

  1. Cena biletu indywidualnego w pakiecie (do 10 osób): Muzeum Mydła 17 zł/os. + Laser Fight (30 minut) 10 zł/os.= 27 zł/os.
  2. Cena biletu grupowego w pakiecie (od 15 osób): Muzeum Mydła 14 zł/os. + Laser Fight (120 minut) 20 zł/os. = 34 zł/os.